Pri výbere matraca musíme mať vždy na pamäti naše pohodlie, ponúkaný zdravotný efekt matraca a z neho vyplývajúce účinky na naše zdravie.

Moderní ľudia v aktívnom veku, malé deti, seniori, ľudia so zdravotnými problémami a obmedzeniami – všetci potrebujeme pre kvalitný spánok, oddych a regeneráciu vhodný zdravotný matrac do ktorého sa zaboríme a ktorý, bude vytvorí oporu pre naše svalstvo, kostru a kĺby a ktorý bude vždy pre nás pohodlný.

nesprávny spánok

Presne takýto matrac si určite vyberiete z kolekcie matrace , ktorej výroba je postavená na dlhoročnej tradícii, odborných skúsenostiach lekárov a ortopédov, patentovanej technológii a použití prvotriednych prírodných surovín s certifikátmi kvality. Ponuka je rozsiahla a či už si budete vyberať zo základného rozdelenia pružinových a sendvičových matracov, základnej ekonomickej rady alebo z rady premium a komfort, z rôznych veľkostí a rozmerov vždy získate kvalitu, želaný ortopedický efekt, dlhú životnosť a matrac s antialergickými alebo s antimikrobiálnymi vlastnosťami. Skúsená rada odborníkov, možnosť odskúšania matracov na vlastnej koži Vám rozhodne uľahčia výber. Pri výbere matraca vždy uvažujte aj o vhodných doplnkoch ako sú napríklad rošty, podložky, poraďte sa s odborníkmi, ktorí vedia, že aj doplňujúce otázky týkajúce sa Vášho životného štýlu, polohy v spánku, zdravotných problémov, veku a hmotnosti sú dôležité pri výbere.

správny zdravotný matrac

Zvoľte si vhodnú tvrdosť matraca zo stupnice H1-H5, čiže od najmäkšieho až po najtvrdší matrac, vyberte si ponuku pružín, taštičkových pružín alebo kvalitnej peny s pamäťou, zvoľte si vhodnú ekonomickú radu od základnej, vždy ale kvalitnej až po silver, komfort alebo premium kvalitu, ktorá ponúka matrace aj pre daný zdravotný problém.

Vedecké poznatky sú dnes na vysokej odbornej úrovni a všetky sú prenesené do ponúkanej kolekcie, ktorá sa využíva nielen na domáce použitie ale aj v nemocniciach, hoteloch a v rehabilitačných strediskách.