Zažite tie najlepšie tantrické masáže v našom salóne Tantra Diamond Bratislava. Tantra masáže sú tým najlepším liekom na odbúranie nepríjemného napätia z Vášho tela a Vašej mysle. Nechajte sa unášať príjemnými pocitmi a dotykmi, ktoré blahodarne povzbudia Vaše telo a myseľ. V našom tantra salóne na Vás čakajú krásne tantra masérky, ktoré sú špeciálne školené v oblasti tantry a ovládajú všetko potrebné pre jej praktizovanie na profesionálnej úrovni. V prvom rade je nutné vybrať si tantra masérku ktorá Vám bude vyhovovať. Potom následne budete mať vopred dohodnutý termín v našom salóne, kde pre Vás už bude všetko vopred pripravené.

budha spa

Po krátkom zoznámení sa s masérkou a príjemnom občerstvení sa odoberiete do súkromných priestorov, kde budete len vy a Vami vybraná masérka. Preto nie je dôvod na obavy o Vaše osobné veci, ktoré si vezmete priamo do spomínaných súkromných priestorov. Samozrejme, tantra masáže nie sú postavené na priamom pohlavnom styku, no aj napriek tomu je tu nutná 100% hygiena, preto Vám bude ponúknutá osviežujúca sprcha kde sa okrem iného príjemne naladíte a uvoľníte. Potom už bude nasledovať len to najpríjemnejšie, čo Vás tu očakáva a teda samotná tantra masáž. Samozrejme v našom tantra salóne ponúkame viacero programov tantra masáží a je len na Vašom rozhodnutí, pre ktorý program sa rozhodnete. Všetky sú lákavé a veľmi príjemné a všetky by ste mali rozhodne vyskúšať.

spodné prádlo

Je tu možnosť výberu tantra masáží celého tela buď len ako prijímajúci ale aj ako odovzdávajúci. Môžete si bez starostí vychutnávať príjemné dotyky masérky na celom tele ale samozrejme môžete sa zapojiť a dotyky opätovať. Taktiež je k dispozícii program, ktorý je zameraný a určený výhradne pre mužov a to je tantra masáž lingamu a teda prostaty. Jedná sa o výnimočnú a veľmi prospešnú a obľúbenú tantra masáž u mužov. Výber je len na Vás no verte že u nás nájdete raj na zemi.