Posuvné dvere zo skla majú omnoho viac výhod v porovnaní s klasickými dverami, a to nielen, čo sa týka funkčnosti, ale aj dizajnu, estetiky a akustiky. Inšpirujte sa ponukou sklenene posuvne dvere, ktorá prináša pre Vás široké porfólie možnosti, množstvo povrchových úprav, rôzne veľkosti a rozmery, dokonalý prienik svetla, diskrétnosť a intimitu.

sklenené dvere posuvné v interiéri

Technológia výroby je patentovaná a vychádza z použitia kvalitného, nerozbitného, kaleného skla, ktoré je možné kombinovať v rôznych povrchových úpravách od mliečneho, matného až po sklo s motívmi alebo prípadne aj s Vašim logom. Rozmery sklenených posuvných dverí je dobre prispôsobiť interiéru, vyberať si môžete zo sklenených plôch od podlahy až po strop, prípadne Vami zvolených rozmerov. Systém posunu, otvárania a zatvárania posuvných dverí je nenáročný, vychádza z presne zameraného vodiaceho systému s lištami, ktoré umožňujú ľahkú manipuláciu sklenených posuvných dverí. Precíznosť chodu môže byť doplnené dojazdovou a príjazdovou podložkou, ktorá zabezpečí dokonalé uzatvorenie dverí, vzduchotesnosť a vynikajúcu akustiku. Sklenené dvere sú aj o dizajne a o tom, že dokážu vytvoriť v interiéri samostatný prvok, ktorý miestnosť vyzdvihne. Aj povrchová úprava prispieva k takémuto vnímaniu dizajnu a takisto aj priepustnosť a dokonalý lom svetla. Obzvlášť väčšie administratívne celky dokážete vkusne rozdeliť na menšie jednotky pomocou posuvných sklenených dverí, naopak v menšom priestore vďaka nim získate viac miesta, svetla, jasu a vzdušnosti.

sklenené posuvné dvere v budove

Inšpirácie, nápady nájdete na webovej stránke a aj vďaka nim sa z Vás stane bytový architekt, ktorý dokáže miestnosť zútulniť, zmodernizovať a dať jej nadčasový rozmer. Sklo aj akoukoľvek povrchovou úpravou ľahko skombinujete s drevom, kovom, kameňom alebo aj s plastom, sklo je neutrálne a pritom dominantné.

A také sú vždy aj sklenené posuvné dvere.