Mala som malý byt a nebola som s tým vôbec stotožnená, napriek tomu, že nech sa deje čokoľvek, nemala som na neho peniaze. A mať peniaze je proste základ. No nevzdávala som sa. Vedela som, že presne to je niečo, čo musím zmeniť. A aj keď je to možno smiešne, nakoniec by ste mali byť spokojný. Ja som sa rozhodla, že nebudem lamentovať nad tým, že bývam v krabici. Jednoducho sa zamyslím nad tým, že nech sa deje čokoľvek, urobím všetko preto, aby som sa mohla tešiť z môjho bytu. Veď rozšíriť sa predsa dá aj iným spôsobom.

historická brána

Jednou z vecí je, že si treba do bytu dať niečo, čo perfektne zodpovedá niečomu naozajstnému a niečomu, čo je skutočne dôležté. Vyberte si materiál s ktorými môžete pracovať. A preto bola moja prvá voľba jednoznačne sklenené dvere cena. Aj keď sa to možno nezdá, mali by ste sa pripraviť na to, že nech sa deje čokoľvek, nakoniec sú to predsa len veci, s ktorými môžete robiť čokoľvek. Zistila som, že práve tento materiál sa mi najviac páči a je najľahšie skombinovateľný. Všetko, čo je okolo vás, je jednoznačné. Nech sa deje čokoľvek, bola som rozhodnutá, že pri tomto jednom doplnku to nekončí. Vyberala som aj ďalšie veci s dôležitým materiálom a nech sa deje čokoľvek, tak som aj ostatných ľudí o tom presvedčila.
zničený interiér
Bol to proste neskutočný prerod jednoduchého bytu, ktorý bol maličký, na niečo štýlové, na niečo veľké a aspoň na prvý pohľad je úplne iný. A všetko je to jedine o tom, aby boli veci najlepšie. A aby ste s nimi boli spokojný. No ja som teda spokojná bola a myslím si, že o nič iné nešlo, len o spokojnosť. Napriek všetkému sú veci oveľa lepšie a jednoduchšie. Jednoduché veci sú väčšinou tie najlepšie a o tom je aj tento môj bytík, ktorý sa zrazu prerodom stal niečím, do čoho som sa zamilovala. A verím tomu, že to za to proste stojí. A radím to aj ďalším ľuďom. Nečakajte na to, kedy budete mať na to vysnívané. Vysnívajte si to sami.