Každá z nás mala vo svojom živote mužov, na ktorých spomína rada ale aj takých na ktorých nie. Ja vám teraz napíšem o mužoch v mojom živote a čo všetko sa udialo. Ako každý z nás aj ja som si prežila svoju „prvú lásku“. Bol to ten typ vzťahu, kedy je všetko krásne a nevinné. Chodíte na spoločné prechádzky, zažívate prvé pocity lásky. Prídu prvé bozky a všetko sa zdá krásne. To bol prvý muž v mojom živote. Moja prvá skutočná láska.

milenci

Prešiel dlhší čas a do môjho života zavítal ďalší dôležitý muž, ktorý zmenil môj pohľad na vzťahy. Niekedy je zložité utriediť si svoje city a presne toto bol tento prípad. On vedel, že som pre neho dôležitá a čo ku mne cíti. No ja nie a to bol zlom, ktorý ukončil toto obdobie,

Najdôležitejší muž v mojom živote prišiel počas môjho štúdia na vysokej škole. Bol to muž, ktorý ma zmenil. Veľmi zmenil. A už nikdy nebudem taká ako predtým. Prvé stretnutie bolo nabité energiou a pri pohľade do jeho očí som vedela, že na neho len tak ľahko nezabudnem. Už vtedy som vedela, že niečo zmení. Že príde niečo čo som doteraz nezažila.
Bol to ten muž pri ktorom som bola sama sebou a úplne prirodzená. Smiali sme sa, bláznili a celý svet okolo nás sa zastavil. Bola som iba jeho. Nikto iný by ma ani len nedokázal zaujať. Boli sme na sebe doslovne závislý a deň bez neho bol utrpením. No po všetkom peknom vždy príde niečo, čo zmení váš pohľad a inak to nebolo ani u nás.

rozpor

Toľko lásky sa zvládnuť nedalo a pri nej sme zabudli na to aký skutočne sme. Nevideli sme, že naše povahy sa nezhodujú a všetko to bolo prekryté láskou. Bol však mužom na ktorého do konca svojho života nezabudnem a len pri spomienke na neho mi vybehne slza. Každý z nás si prežije niečo iné, no toto boli muži v mojom živote a stále čakám na toho, ktorý sa stane tým posledným. Viem, že raz príde a bude tým najdôležitejším.