Stalo sa to niekedy už aj vám? Pravdepodobne áno a ktovie, možno aj celkom nedávno, prípadne sa s tým trápite práve teraz, alebo vás to môže stretnúť v blízkej budúcnosti. A to konkrétne so stavom vašej kanalizácie v kuchyni alebo v kúpeľni. Napríklad stav spojený s odtokmi a odpadovým potrubím v spojitosti s umývadlom či kuchynským drezom. Kedy budete najskôr svedkami viditeľne pomalšieho odtekania vody, no a následne môžete začať cítiť aj nepríjemný zápach, ktorého zdrojom bude zle odtekajúca odpadová voda a usadeniny v potrubí, čo sú vlastne zodpovedné za spomalené odtekanie.

Vodovod tečie

  • Až sa vodovod upchá nadobro a pravdepodobne dôjde aj k väčším škodám a prípadne aj k vyliatiu nahromadenej odpadovej vody.

Poškodené a upchaté potrubie, ale aj voda vyliata na miestach, kde narobí škody, o to samozrejme nikto nestojí. A takisto nikto nestojí o umývadlo či drez, ktorý musí byť dlhšie vyradený z prevádzky. Na vodu a na jej bezproblémový tok aj odtok sme predsa odkázaní dennodenne! A to rovnako v rodinnom dome, v byte, taktiež v rôznych podnikoch.

Potom zvyčajne uvažujeme nasledovne. Tento havarijný stav potrebujeme čo najrýchlejšie vyriešiť. Ako si s tým poradíme alebo otázka v týchto prípadoch takisto znie- kto nám s tým poradí.

Oprava umývadla

Možno sa do toho pustíme sami, ak poznáme nejaké „babské“ rady o mechanickom prečistení, skúsiť sa však dá aj chemické prečistenie odtokov. Alebo rovno zavoláme niekomu z rodiny, dobrému kamarátovi, či zabúchame o pomoc na dvere susedovi. Ale je tu ešte jedna, pravdepodobne tá najlepšia a určite najspoľahlivejšia možnosť, krtkovanie Modra.

Prečistenie kanalizácie vysokotlakovými, mechanickými či elektromechanickými prístrojmi (čo záleží pod miesta a situácie). A hlavne odborným, rýchlym spôsobom.

  • Ide o profesionálny servis, ktorý je dostupný nonstop a poskytuje svoje služby pod viacerých mestách a okresoch Slovenska, nielen v Modre. S profesionálmi máte istotu, že problém bude o chvíľu odstránený a potrubie pri ako aj po čistení zostane nepoškodené.