Možno to poznáte. Tešíte sa na niektoré z vašich kedysi obľúbených činností. Vravíte si, dnes alebo najbližšie opäť začnem čítať, vypočujem si svoje staré hudobné albumy, dostanem sa do formy,… atď. Ale vždy to len odďaľujeme a chýba ten správny impulz.Žena číta knihu, príroda.jpg
Takýmto impulzom môže byť fakt, že si k danej činnosti doprajeme isté potešenie vo forme dnešných technologických noviniek. Daná činnosť bude následne atraktívnejšia, zábavnejšia a pohodlnejšia, respektíve nájdeme si na ňu viac času.
Nájsť tú správnu náladu a komfort sa týka predovšetkým aktivity, akou je čítanie.
Ak už predsalen máme voľný čas a vhodnú atmosféru na oddych, zväčša ešte siahneme po rôznych elektronických prvkoch. A knihy zostávajú bokom aj naďalej. V súčasnosti sa však popularite tešia čítačky kníh, ktoré kombinujú atraktivitu technológií spolu s ušľachtilým koníčkom- čítaním. Za zmienku stojí tiež sympatický a najmä šikovný dizajn. Do tohto prenosného zariadenia dokážete nahromadiť veľa titulov vašich obľúbených ako aj nových kníh či potrebných informácií. A môžete ich mať vždy po ruke, či už budete cestovať alebo vás čítačka bude čakať na vašom nočnom stolíku.Muž sedí pri strome a počúva hudbu.jpg
Zabúdate počúvať hudbu?
No to je škoda. Pritom zrejme disponujete mobilom, počítačom, atď. Problémom však je, že tieto zariadenia síce hudobné súbory bez problémov prehrajú, lenže okrem nich takisto tisíc ďalších aplikácií. A vy si potrebuje nájsť čas čisto len na vaše obľúbené albumy. K tomuto účelu perfektne poslúži MP3 prehrávač, ktorý dnes nestojí majland. Pôjde o šikovného pomocníka, ktorý vám chuť na hudbu vyčaruje prakticky vždy a všade.
Kedy už konečne začnem cvičiť?
Či už ste pravidelne behávali, bicyklovali alebo máte záujem páliť kalórie, impulz k tejto činnosti dodajú stále populárnejšie smart hodinky. Tie vás namotivujú cvičiť a disponujú všetkými potrebnými informáciami, takisto vás dokážu upozorniť, ak niektorú z aktivít zanedbávate.