Internet sa stal miestom kde si vieš nájsť nielen recept na kuraciu polievku ale aj životnú partnerku. Je síce pravda že častokrát to dopadne ako to dopadne. No podceňovať to jednoducho nemôžeš či sa ti to páči alebo nie. V podstate máš na výber z dvoch možností.
 Pán dokonalý.jpg

  • Písať a loviť
  • Čakať a plakať do vankúša

 
Tak ktorú možnosť si vyberieš ty? A vieš vôbec čo a ako aby ťa neodpálila ako tú stovku chlapov pred tebou…
 
 
Smajlík, tá sviňa jedna!
 
A to doslova. Veď ako sa dá odpovedať na smajlíka? Jedine smajlíkom či sa mýlim. Niekedy je to o to horšie že popri smajlíkovi príde jednoslovná odpoveď alebo úplne obyčajná veta. Niečo ako napríklad:  🙂 ja tiež.
 
Čo dodať, proste žena. Niekedy nemá zmyslel sa nad tým zaoberať. Ber to tak že možne nemá náladu na pokec o tom čo robila celý deň. A teba by určite nepotešilo kebyže ti napíše že celý deň odpovedá na správy na internete.
 
 
Slepá ulička, alebo o čom sa do pekla mám ešte baviť s tým dievčaťom?
 
Nútený rozhovor bude stále nútený rozhovor a skôr či neskôr jeden z vás napíše že ide preč a ostane prihlásený aj tak. No schválne, ako sa cítiš keď ti nejaké dievča napíše že ide preč a ostáva tam ešte prihlásená? Je to blbý pocit však. Niekedy je to lepšie zabaliť, alebo ak si vážne tak veríš skus otočiť konverzáciu. Ženy radi rozprávajú a ešte radšej majú keď ich muž počúva. 
 
 
Zase je píšeš eseje?
 
Napísali ti lebo chcela vedieť ako sa dnes máš a nie podrobný výpis toho čo si robil. Takto jej dávaš najavo že aj ona by sa ti mala vyspovedať, ale prečo keď ťa nepozná? Tvoja konverzácia s ňou by mala byť vyrovnaná. To že si s ňou spočiatku chceš písať viac ako ona s tebou to chápem. Pekná vysoká čiernovláska, pravidelne sa o seba stará vo fitku… (no dobre to som odbehol, prepáč), ale aj ty musíš ukázať že si pre ňu hodnotný chlap.
  Internetový lovec.jpg
 
OK pán dokonalý a čo teda mám akože…
 
Život na sociálnej sieti je celý doslova o tom ako sa predviesť a ukázať aký sme dokonalý. Odlíš sa. Dnes si každý myslí že musí vyzerať dokonale a prejaviť sa ako skutočný človek je prejav slabého jedinca. No naopak. Nie nadarmo je to práve žena čo sa predovšetkým stará o potomstvo a má o milión krát vyvinutejší materinský cit ako my chlapi. Daj jej preto najavo že nie si len ďalší miesič práškov z posilovne ale niekto komu na nej záleží aj mimo postele.