Keď sme sa rozhodli, že sa s priateľom presťahujeme do domu, vedeli sme, že to už bude naša konečná zastávka. Že ak sa nevyskytne nejaká nepravdepodobná situácia, tak sa už určite nikdy sťahovať nebudeme, takže je jasné, že nech sa deje čokoľvek, proste je veľmi ľahké takto sa rozhodnúť a držať sa toho, čo je pre vás dôležité. Ak ste však aj vy v podobnej situácii, asi vám je jasné, že dom nie je lacná záležitosť.

gauč

Zrazu sme mali viac miestností a aj viac miesta, čo automaticky znamenalo aj viac vecí, no nie? A ja som chcela, aby sme mali niečo, s čím budeme obaja naozaj spokojný, na čo sa budeme pozerať s radosťou a čo nás bude vážne tešiť. Museli sme si však veľmi dobre rozmyslieť, čo by to malo byť. Boli sme veľmi nároční, takže sme vedeli, že to nebude ľahké, ale išli sme do toho a boli sme šťastní.

…niečo pre náročných ľudí, prosím…

Keby sme si objednávali v reštaurácii, asi takto by znela naša požiadavka. Na druhej strane sme však veľmi dobre vedeli, že nie každý si to môže dovoliť. A ja som teda odmietala meniť zariadenie v našom dome každý rok, takže sme chceli mať niečo univerzálne, čo proste bude vyzerať dobre stále. A tým sa stal jednoduchý a perfektný aj pre nás nabytok z masivu. Je to jednoduché? Je to pre náročných? Ale je to také univerzálne, že si myslím, že sa to proste hodí aj do nášho domu, ktorí sme sme vysnívali.

jídelní stůl

Vedeli sme, že keď sa raz nasťahujeme do domu, budeme chcieť psa, mačky a v prvom rade rodinu. Takže sme šťastní, že sa vieme takto zhodnúť, aj keď možno ide len o balanity, ktoré sú pre nás nepodstatné, ale my vieme, že to takto chceme. Chceme mať perfektne zariadený dom, v ktorom sa bude každý cítiť dobre. My sme však vždy prvoradí. Predsa len, veď iba my v ňom budeme žiť, nikto iný. Takže o názor sa zase až tak veľmi nestaráme a asi je to pochopiteľné.