Rozhodujete sa pre výber zábradlia na balkón? Správny výber zábradlia na balkón dotvára celkové prostredie a dodáva špecifický štýl a pôvab. Je to výrazný, nie zanedbateľný prvok, ktorý je súčasťou vášho príbytku alebo vašej firmy.

pohľad na balkón

S výberom vám radi pomôžeme, poradíme, tak aby celková atmosféra okolia vášho domu, bytu bola harmonická, príjemná a aby dostatočne ladila s prostredím. Prakticky jednotlivé návrhy vytvárame na mieru pre konkrétnu stavbu, na základe našich skúseností, ponuky a preferencií našich zákazníkov. Ma výber máte samozrejme množstvo prevedení a dizajnov, rôzne typy zábradlia na balkón, ktoré sa považuje za výrazný estetický prvok. Okrem toho, hlavnou funkciou zábradlia na balkón je jeho pevnosť, nosnosť, preto sú vyrábané v zásade z kvalitných materiálov, takže si zachovávajú svoju odolnosť aj v náročných podmienkach. Vyznačujú sa dlhodobou životnosťou a ich údržba nie je náročná. K základnej údržbe zábradlia na balkón patrí práve ošetrovanie a starostlivosť, akú poznáme pri údržbe plotov. Našim zákazníkom poskytujeme aj samotnú výrobu a montáž produktu. Prvotným cieľom zábradlia na balkón je jeho bezpečnosť. S kladením dôrazu na prvotný cieľ, vieme vyhovieť aj náročnejším zákazníkom a vytvoriť zábradlie podľa ich špecifických požiadaviek s kladením dôrazu na detail a celkový vzhľad výrobku.

zábradlie na balkón

Ideálnym riešením je hliníkové zábradlie na balkón, ktoré sa vyznačuje nekoróznymi vlastnosťami. Povrchová úprava vydrží desiatky rokov. Hliníkové zábradlie na balkón je výbornou náhradou za zhrdzavenú konštrukciu. Z technologického hľadiska máme viac riešení, ktoré sa môžu rôzna nakombinovať. Jednou z možností je aj zasklenenie balkóna, čím si vytvárate ochranu pred vonkajšími vplyvmi, či už pred prachom, dažďom, hlukom alebo vetrom. Zasklenením balkóna ušetríte náklady na vykurovanie priestoru, zabránite úniku tepla pri vstupe na balkón a zároveň si týmto spôsobom rozšírite plochu užívania a zvýšite celkové pohodlie bývania.