Tento článok sa zameria pirmárne na mužskú tému a na to, čo máme najradšej. Krásne, atraktívne ženy, ktorým nechýba sexappeal.
Každý si však pod týmto pojmom dokáže predstaviť svoj vlastný ideál. Tým pádom sa pohľad na túto vec môže vzájomne odlišovať, čo je veľmi pravdepodobné a pokiaľ ste debatu na túto tému zažili, určite viete, čo mám na mysli. Je vlastne prirodzené, že každý muž má v tomto smere svoju vlastnú fantáziu a zameriame sa primárne na vzhľad. Respektíve na to, ako by podľa neho táto „sexbomba“ mala vyzerať. Totiž vieme, že či už blondína, bruneta, hnedovláska, ryšavka,… každá má svoje špecifické kúzlo, rovnako ako niekoho priťahujú slečny ako prútik či naopak ženy plnších tvarov. Pokiaľ však v danej oblasti chceme vyplniť svoje erotické túžby, užiť si a zaflirtovať bez záväzkov, dostupné sú takisto sex ponuky nitra, kde si každý nájde to svoje.Atraktívna žena, modelka.jpg
Jednou z prvých vecí, ktorá nás zaujme na ženách je ich postava. Netvrdím, že to je jediný faktor atraktivity, avšak „uderí“ nám do očí ako jeden z prvých.
Ak sa zameriame na typ štíhlej alebo naopak plnšej postavy, obidva typy v nás mužoch evokujú erotickú príťažlivosť. Útle slečny, ktorých váha ukazuje menšie číslo v mužoch prebúdzajú pud „ochrankára“, respektíve jeho túžbu dávať na toto krehké stvorenie po fyzickej stránke pozor. Naopak masívnejšie boky u žien vyvolávajú od počiatku ľudstva v drsnejšom pohlaví pocit, že ide o „vhodnú rodičku“, ktorá ustojí kvalitný, uspokojivý sex a zvládne náročný pôrod.

  • Rovnako nás priťahuje ženskosť, ktorú na jednej strane predstavuje útlejšia postava, na druhej strane sú však pre nežnejšie pohlavie charakteristické partie ako väčší zadok, stehná a prsia.

Siluety, ľudia, žena, ružové pozadie.jpg
Korunu krásy predstavujú takisto vlasy. Nehľadiac na konkrétny účes, hriva blonďavých vlasov na viacerých mužov vplýva neuveriteľne sexi. Čiernovlásky zasa predstavujú zvodnú, „hriešnu“ a divokú povahu, pričom hnedovlásky zasa príťažlivú inteligenciu. Veľmi zaujímavým a nevysvetliteľne tajomným, no šibalským dojmom zas na nás pôsobia ryšavky.