Vedeli ste o tom, že práve také jednoduché, no pritom štýlové tričká bez potlače predstavujú univerzálnosť? Konkrétnejšie fakt, že jedno tričko sa dá nosiť alebo kombinovať rôznymi spôsobmi, čím vzniká efekt, ako by išlo každý deň o nový kúsok odevu. Pritom je to stále ten istý textilný prvok, pri ktorého nosení sa však dokonale dá využiť vaša kreatívna stránka a experimentovať so štýlom.

Modelka na parkovisku, móda

Jedno tričko a toľko štýlových možností:

Ak ide napríklad o jednofarebné biele tričko, toto štýlovo ukáže v kombinácii so sakom (ideálne čiernym). Následne celú víziu dotiahnu k dokonalosti slim džínsy a slnečné okuliare. A z týchto, pomerne úplne bežných odevov, tak vytvoríme atraktívny a zároveň skutočne elegantný imidž.

Nie je tajomstvom, že ženám v spojitosti s tričkom svedčí, ak si odhalia rameno. Môže ísť o tento praktický odev s voľnejším, respektíve väčším číslom, čo bude v tomto prípade veľmi pohodlné, no takisto štýlové. O to viac v prípade, ak pôjde o typ s nejakým zaujímavým motívom, respektíve s potlačou.

Žena s tričkom, móda

Inú vizuálnu formu, avšak rovnako sympatickú dostane tento prvok aj vtedy, ak ho obopnete s opaskom. To znamená, že tričko bude pôsobiť upravene, zároveň esteticky a opäť chytí nový feeling. Miesto toho, aby voľne vialo pod kolená, bude zapnuté s módnym opaskom, na ktorý má následne tendenciu pritiahnuť pozornosť.

Pre horúce dni, pikniky, festivaly alebo pobyt v prírode nájde využitie aj tričko väčších rozmerov, ktoré poskytne dostatočné pohodlie a voľnosť. Aby však vyzeralo tiež imidžovo, stačí ho skombinovať s modernými kraťasami a nejakými cool topánkami.

žena pri mori, okuliare

A viacerí sa asi zhodneme na tom, že na ženách je istým spôsobom atraktívne a zároveň štýlové, ak si na tričku spravia uzol a týmto spôsobom ho premenia na ľahký top. Hlavne v prípade, ak má osoba relatívne štíhly pás, ktorý sa týmto spôsobom zvýrazní.