Premýšľate nad tým, že si zakúpite dovolenku Turecko – Belek? V tom prípade vám prinášame tri tipy na luxusné hotely, ktoré vám poskytnú dokonalý odpočinok a pohodlie. Nájdete ich aj v ponuke väčšiny cestovných kancelárií, takže ak budete svoju dovolenku riešiť týmto spôsobom, môžete si z nich vybrať taktiež.

Bazén, okolo ktorého sú položené ležadlá a slnečníky.jpg

  1. Vera Hotel Verde Belek ( v minulosti nazývaný Innova Resorts & Spa )

Tento hotel je ako stvorený pre rodiny deti či starších ľudí. jednoducho pre každého, kto chce na dovolenke zažívať skôr pokojnú atmosféru. Ak ste teda v tých najlepších rokoch a deti ešte nemáte, samozrejme môžete na toto miesto zavítať taktiež. Hotel sa nachádza necelý kilometer od mora, takže sa môžete tešiť na krásny výhľad a cesta na pláž vám nezaberie viac ako päť minút pešo. Ak by ste sa chceli vybrať do centra mesta, to sa od hotela nachádza asi päť kilometrov.

  1. Sensimar Belek Resort and Spa

Tento päťhviezdičkový hotel nájdete taktiež v bezprostrednej blízkosti pláže. Pokiaľ by ste si chceli odpočinúť od slanej vody, môžete využiť kúpanie vo vnútorných aj vonkajších bazénoch alebo vírivky. V celom hoteli funguje bezplatné wifi. Nájdete tu reštauráciu, bar aj kaviareň. Hotel je plne klimatizovaný má vlastné bezplatné parkovanie a taktiež bezbariérový prístup.

Budova moderného hotela s palmami pred jeho vstupom.jpg

  1. Xanadu resort

Tento hotel je ideálny pre všetkých, ktorí chcú rovno z izby skočiť do mora. Nachádza sa totiž priamo na pláži, takže ak plánujete dovolenku stráviť najmä opaľovaním a kúpaním v mori, ide o tú najlepšiu voľbu. Na pláž s množstvom ležadiel a slnečníkov, sa dostanete cez hotelovú záhradu. Tento dovolenkový rezort ocenia taktiež rodiny s deťmi, pretože všetko čo na dovolenke potrebujete, nájdete pokope a na jednom mieste.
Hotel má taktiež päť hviezdičiek je obklopený píniovým lesom a ide o naozaj rozsiahly rezort. Aj na tomto mieste nájdete vnútorné i vonkajšie bazény, spa, bary, reštaurácie a kaviarne.