Obsah balenia
Okrem samotného smartphonu v balení nájdete rýchlu nabíjačku 5V Výstup 2 Ampéri a rýchlo nabíjanie zabezpečí hrubší USB – C kábel , ochranný plastový kryt , ktorý zabezpečí  nerozbitnosť smartphonu a škrabance na telefóne a posledné slúchadlá celkom dobrej kvality ktoré ponúkajú mikrofón a reguláciu hlasu na smartphone.

huawei

Teraz sa presunieme k samotnému zariadeniu. Recenzia Huawei Mate 9 , telefón ktorý má v hornej stene audio Jack a infraport s ktorým môžete ovládať domcu techniku napríklad televíziu. Na bočnej stene sa nachádza regulácia hlasitosti a vypínač  , na zadnej strane dvojicu fotoaparátov jeden má 20 mpx a druhy 12 mpx . Pristroj tie to dva fotoaparáty používa na to aby dokázal vypočítať rozmazanie ale stále je to len o kvalite fotky ako o foťaku. Predný fotoaparát obsahuje 8 mpx a a natáča 4:3 , a robí naozaj veľmi kvalitné HD fotky alebo videa  Tento telefón nie je odolný voči vode ale ponúka iné špeciality .

Čo sa týka procesoru tak ten pracuje na osemjadrový 4 x 2,4 GHz + 4 x 1,8 GHz a operačný systém je Android 7.0 Nougat. Rozmery telefónu sú 157 x 79 x 7,9 mm, a váži necelých 190 gramov, operačná pamäť je 64 GB a 4GB rám a môžete pripojiť sd kartu až do 64 GB. O prenos súborov sa stará funkcia Bluetooth 4.2, taktiež nesmie chýbať Wifi pripojenie a samozrejme čítačka otlačkov prstov na zadnej strane smartphonu  a informačná dióda na prednej strane.

mobilní telefon

Tento smartphone je dual Sim čiže pripojíte dve nanoSIM karty . O celkovú výdrž zariadenia sa stará batéria z kapacitou 4000 mAh s ktorou Vám smartphone vydrží bez nabíjania aj 3 dni. Jedine čo na tomto človeka zamrzí je že nie je odolný voči vode , čo som spomínal vyššie , nepodporuje bezdrôtové nabíjanie a ani FM rádio ale tak to sú malé chybičky o ktorých pri používaní nebudete vedieť. Celková cena tohto smartphonu je alebo sa pohybuje okolo 739 EUR.