Pri výbere postele do spálne sa väčšina ľudí riadi najmä estetickými požiadavkami, ktoré sú preferované viac ako kvalita samotnej postele. Takýto výber si však môžeme dovoliť iba v overených obchodoch s posteľami a matracmi, akým je určite slovenský výrobca SEGUM. Výberom akejkoľvek postele u tohto predajcu určite neurobíte krok vedľa, pretože nekvalitné postele z podradných materiálov by ste tu hľadali márne. Preto sa vždy oplatí nakupovať posteľ u kvalitného producenta, kde často natrafíte aj na skvelé akciové ponuky a široký sortiment.

posteľ

Dnes mnoho mladých ľudí vlastní dosť malé byty, kde je málo priestoru hlavne v miestnostiach ako je spálňa. Preto aj výber postele do malej spálne je veľmi náročný, pretože vybrať kvalitnú posteľ, ktorá aj dobré vyzerá, je dnes obtiažne. No výrobca SEGUM má vo svojej ponuke presne takúto posteľ, ktorá spĺňa všetky spomínané kritéria. Ide o čalúnenú posteľ CUBE basic Segum, ktorá je zmenšenou verziou obľúbeného modelu CUBE. Táto posteľ pôsobí veľmi útulne a nikde sa u nej nestretnete s ostrými hranami, ktoré vedia spôsobiť nepríjemné bolestivé strety pri vstávaní z postele.

posteľ

Najväčšou výhodou tejto postele je fakt, že aj napriek malým rozmerom má množstvo úložného priestoru, čo na prvý pohľad mnohých prekvapí. Rošty na posteli sa otvárajú po dlhšej strane a ponúkajú nadštandardný priestor vo vnútri postele na uloženie paplónov, vankúšov alebo iných drobností. Na objednávku je pri tomto modeli postele viacero možností výberu roštu, takže si vyberie každý podľa svojich individuálnych potrieb. Takže ak potrebujete malú kompaktnú posteľ s veľkým úložným priestorom a kvalitným roštom, tak by sta mali určite zvážiť posteľ CUBE basic. Útulnosť celej postele ešte zvýrazňujú štýlové nožičky z bukového dreva a krásne čalúnené čelo postele. Existuje viacero možností výberu poťahu čalúnenia, takže na predajni si môžete vybrať ten svoj poťah podľa vášho vkusu.