Práve teraz ponúkame dlhé bundy, ktoré môžete získať vo veľmi dobrej cene. Odštartovali sme výpredaj až do zľavy 50%. V ponuke nájdete dámske aj pánske bundy. Zo širokej ponuky si môžete vybrať jarné bundy vyrobené z rôznych materiálov. Ponúkame pánske bundy z EKO kože, pánske bundy z moderného Jeans a Menčester. Ďalej v ponuke sú pánske bundy z kvalitnej tkaniny ABELARD, pánske bundy z tkaniny ARJUN, ERUN, z tkaniny HARRY, HILORS.
Tieto dlhé pánske bundy sú vyrobené z kvalitnej tkaniny MASSIMO. Sú veľmi elegantné a v tmavých farbách. Bundy sú štýlové, ponúkané ako pilotné bundy. V čase dobrých zliav sa môžete zabezpečiť aj bundou ma zimu. Bundy na zimu sú oteplené, prešívané a pôsobia hlavne elegantne. V letnom období sa môžete zabezpečiť dobrou teplou bundou. Nákup zimnej bundy v lete je vždy výhodnejší ako v zimnej sezóne.

pánske bundy

V ponuke sú dlhé bundy od značky Big Star. Táto značka je na trhu najmodernejšia. Ponúka bundy a kabáty v rôznych farbách a rôznych strihov. Nájdete tu jarné kabáty v štýle bomber alebo pilotné bundy. Bundy sú kvalitne, oteplené a prešívané, vhodné na jesennú a zimnú prechádzku. Pánske dlhé bundy sú vo výbere veľkosti univerzálne. Do sychravé počasie sú v ponuke bundy vyrobené z kože. V zimnom mrazivom počasí si môžete vybrať bundu s kožušinou.

dámska bunda

Dámske dlhé bundy sú vyrobené z materiálu JEANS, a to z rôznych značiek, ako napríklad JEANS JOSEPHINE. Bundy z tkaniny ANITANA, BUTIKA, DARIA, ELVÍRA, SIGRIDA. Dámske bundy ponúkame v pestrých farbách. Dlhé dámske bundy vyberáme hlavne podľa strihu. Bundy môžu byť voľné alebo aj s opaskom. Dámsky kabát si môžete zvoliť s opaskom alebo bez opasku. Kabát s opaskom ja kabát pod názvom oversized. S opaskom nič nepokazíte. Môžete ho nosiť, ako súčasť s bundou alebo si ho odložiť a používať ho len na vhodné príležitosti.