Máte problém s kvalitou vašej vody v domácnosti? Jednoduchá a rýchla pomoc prichádza vo forme UV lampy. Je to ekologický spôsob čistenia a dezinfekcie vody, ktorý zaručuje skvelé výsledky. VODASERVIS vám ponúka UV lampu 55W – dezinfekcia vody vodaservis.sk za skvelú cenu. Tento model lampy sa spoľahlivo postará o odstránenie baktérií a vírusov z vašej pitnej vody. Takýto spôsob dezinfekcie vody nemení chuť ani vôňu pitnej vody. Jedna žiarivka v UV lampe určenej na čistenie vody vám vydrží celý rok. Vyčistiť ňou môžete pitnú vodu, vodu zo studne, ale aj vodu v bazéne.

umývanie rúk

Ak si nie ste istí použitím UV lampy, môžete si dohodnúť bezplatnú obhliadku pracovníkom firmy VODASERVIS. Vysvetlí vám vaše možnosti a poradí vám, aká UV lampa by bola vhodná priamo pre vás. Obhliadku si môžete dohodnúť prostredníctvom elektronického formulára, ktorý je dostupný na webovej stránke www.vodaservis.sk, v sekcii Kontakty. E-shop VODASERVIS vám však ponúka aj mnohé ďalšie produkty, slúžiace na úpravu vody. Veľmi obľúbené sú zmäkčovače vody. Veľká časť územia Slovenska totiž trápi tvrdá voda. Tá nepriaznivo vplýva na elektrospotrebiče, kvalitu prania, kvalitu našich vlasov, ale aj pleti.

ruka vo vode

Vďaka zmäkčovacom vody môžete aj vy používať mäkkú vodu a zbaviť sa starostí s opakovaným umývaním vodného kameňa na vodovodných batériách. Sortiment e-shopu VODASERVIS zahŕňa aj rôzne filtre, výdajníky vody, reverzné osmózy, destilátory vody, siliphos, či testy na analýzu vody. S výberom produktov a ich použitím vám ochotne poradia na zákazníckej linke, ktorá je dostupná na telefónnom čísle +421 918 099 615. Prípadne môžete VODASERVIS kontaktovať elektronicky, a to na adrese info@vodaservis.sk. Prezrite si ponuku VODASERVIS a vyberte si všetko potrebné pre úpravu pitnej, studničnej, ale aj bazénovej vody na jednom mieste a za skvelú cenu.