Idete posielať zásielku a neviete, do čoho ju máte zabaliť? Vynikajúcim riešením sú práve plastové obálky. Veľkoobchod Plastové obálky sú úplne plnohodnotnou náhradou za klasické papierové obálky. Akceptuje ich slovenská pošta a tiež aj kuriérske služby. Vyrábajú sa v rôznych farbách. Je ich možné potlačiť, napríklad vlastným logom firmy. Slúžia predovšetkým ako ochrana zasielaných produktov, napríklad textilu a papiera. Sú veľmi ľahké a odolné voči vode. Ušetria vám množstvo financií. Plastové vrecká sú nepriehľadné a pevné.

letters-1268502_1920

Vyrábajú sa v rôznych rozmerov a formátoch, čo vám samozrejme uľahčí vaše rozmýšľanie a balenie vašej zásielky. Oproti papierovým obálkam majú ďalšiu výhodu. Sú silnejšie a odolnejšie. Veľkou výhodou je, že sú nepriehľadné. Nemôžete kedykoľvek vidieť obsah vo vnútri plastovej obálky. Takéto plastové obálky je možné potlačiť strojovo flexotlačou, alebo dodatočnou flexotlačou. Majú zlepšenú bezpečnosť na rozdiel od klasických obálok. Obsahujú silné lepidlo a po uzatvorení obálky nie je možné neoprávnené otvorenie alebo poškodenie obálky bez viditeľného poškodenia. Sú navyše vodeodolné. Sú vyrobené z poyethylenovej fólii a tá sa vám nerozmočí. Pre to sú vynikajúcim prostriedkom na vhodné odosielanie vašich zásielok.

stiahnuť

Dosiahnete úsporu vašich peňazí na poštovnom a prepravnom. Majú nízku hmotnosť a sú teda ľahké. Navyše sa dokážu prispôsobiť balenému obsahu a chránia tovar pri jeho preprave. Ich ďalšou výhodou je určite jednoznačne, že nezaberajú veľa miesta pri skladovaní, čo ocenia aj pracovníci slovenskej pošty. Dostanete ich v rôznych veľkostiach, rozmeroch a farebných škálach a prevedeniach, takže sa máte čas tešiť z odosielanej zásielky. Posielané zásielky nemôžete baliť do hocijakej obálky. Musíte dávať pozor, aby sa tovar nepoškodil alebo nepremokol vplyvom nepriaznivého vonkajšieho prostredia. Na to vám poslúžia obálky, ktoré sú vodeodolné. A práve takýmito obálkami, ktoré sú vodeodolné sú aj plastové obálky.