Možno to bude znie tvrdo, ale Vlka nezaujíma čo si o ňom myslia ovce. A teraz nemáme namysli žiadnu politickú tému. Myslíme tým že chlap by si mal vedieť stáť za svojím. Nech to znie akokoľvek tvrdo a neúprosne. Každú chvíľu sa na internete nájde zopár citátov ktoré akoby vám čítali z duše. A určite aj vy máte vo svojom okolí uplakaného kamaráta čo je doslova knihovňa citátov na každý deň, a tie pravidelne zverejňuje na sociálnej sieti. Ale čo tým vlastne autor myslel?Palec hore.jpg
 
Pravda môže byť buď pekná alebo skutočná
 
Tak toto si môže na profil zavesiť iba typický zúfalec. Niežeby na tomto výroku bolo niečo zlé. Ale väčšinou je tento výrok doplnený nejakým obrázkom ktorý vystihuje že sa  dotyčný sklamal a nemá gule si to priznať. No ale čo čaká, že mu niekto donesie domov ku posteli vreckovku?
 
Stretávaj sa s tými, ku ktorým chceš patriť aj ty
 
Nuž, na tom niečo bude. Je to typický nadpis v knihe o motivácií. Samozrejme nie každý si môže dovoliť to aj reálne urobiť. Ak raz kamarát pracuješ na stavbe a chceš byť úspešný biznismen len ťažko to dosiahneš len tak samé od seba. Zverejneným tohto tu, tak akurát riadne naserieš ľudí vo tvojom okolí že ti niesu pochuti a myslíš si že máš na viac. Absolútne nezáleží na tom či je to pravda alebo nie.
 
Problémy sú na to aby ma posilnili
 
Áno to je pravda. Ale veľa ľudí ti na to bude skôr reagovať štýlom. No aké on môže mať problémy? Veď ten chalan má všetko čo len môže mať. Auto mu kúpil ocko, byt zdedil po babke a frajeriek má viac my všetci dokopy. Skrátka, niektoré veci treba vedieť správne od prezentovať. Ľudia síce radi počujú že niesu jediný čo majú problémy. Ale žiarlivosť nepozná hranice. 
 
Som rád ak môžem nazbierať nové skúsenosti …
 
A rôzne podoby danej vety. V súčasnosti sa táto veta ako aj jej podoba stala natoľko recyklovaná že vlastne stratila na význame. Áno, nejaká zasnená kamarátka ti na to istotne dá like ale to je celé.
 Muž pri PC.jpg
 
Začni od seba …
 
A podobné nezmysli. Hádam tu nieje nikto kto by to nevedel? Aj táto a podobné hlášky sú už natoľko opakované že vlastne si ich dáva každý a všade. Časy kedy tieto výroky mali niečo do seba sú dávno preč.