Fotokalendáre https://www.graphicsoul.sk/fotokalendare/Vám ponúkajú možnosť, ako darovať http://slovnik.azet.sk/synonyma/%3Fq%3Ddar%25C4%258Dek Vašim blízkym skvelý darček, ktorý poteší úplne každého. Už Vás nemusia tráviť hodiny strávené vyhľadávaním toho pravého darčeka pre svojich rodičov, kamarátov, kolegov, známych, či partnerov. Jednoducho a rýchlo si môžete vytvoriť darček, ktorý ocení aj ten najvyberavejší článok vašej rodiny.
Chcete potešiť svoju kamarátku, či kamaráta?No tak pre nich vytvorte fotokalendár, ktorý bude tvorený Vašimi spoločnými fotkami zo školy, z cestovania, párty alebo len vtipné selfies, ktoré ste spravili pri potulkách mestom.Origilnálny kalendár.png
Neviete, čo pre Vášho kolegu, či kolegyňu?Veľa ľudí berie pracovné miesto ako miesto, kde by sa mali chovať oficiálne. Každého jedného poteší trošku uvoľnená atmosféra, ktorú by mohol priniesť práve fotokalendár. Fotky firmy, z firemných akcií, možno mimo práce, kafíčkovanie alebo aj z oficiálnych stretnutí. Mať malú spomienku napríklad na uplynulý rok, alebo na časy, keď ste sa zoznámili, aj toto všetko môže Vaše fotografické prekvapenie obsahovať.
Darček pre rodičov býva častokrát veľkým otáznikom. Verte alebo nie, každého rodiča poteší fotokalendár, kde vidí fotky svojho milovaného dieťaťa ako postupne rástlo. Pripojte milé, veselé fotky z Vášho detstva, z narodeninových osláv, Vašich úspechov, ale možno aj pádov z ktorých ste sa veľa ponaučili a kde možno Vaši najbližší najviac stáli. Každému jednému urobia takéto fotky a takýto milý fotokalndár úsmev na tvár. Vyčarte úsmev na tvári Vašim milovaným!Starý typ kalendára.jpg
Darček pre partnera?Už ste mu dali všetko možné od zaľúbených medveďov po dovolenku pri mori? Pojmite to tento rok trošku kreatívne a vyberte fotky, zobrazujúce momenty na ktoré vždy radi spomínate. Pripomeniete si tak časy, kedy ste sa z chuti smiali a veci boli tak hravé a zábavné.
Nech už ide o darček pre kohokoľvek a na akúkoľvek príležitosť, fotokalendár je vždy voľbou, ktorou prekvapíte a potešíte.